Mimořádné prostředky - dotace na ICT pro základní školy 20.000,- Kč na učitele

Vážený pane řediteli / Vážená paní ředitelko,

v rámci mimořádné prostředky – dotace na ICT pro základní školy 20.000,- Kč na učitele Vám nabízíme pomocnou ruku k optimálnímu a správnému čerpání dotace navíc s možností získání náhradního plnění.

NÁHRADNÍ PLNĚNÍ

Scenario se stalo v roce 2016 členem AZZP (asociace zaměstnavatelů zdravotně postižených) a potvrdilo tím svou roli významného zaměstnavatele zdravotně znevýhodněných či zdravotně postižených spoluobčanů.

OPTIMÁLNÍ IT

Produkty a služby, o které je největší zájem, jsou notebooky, vizualizéry, projektory, monitory, tiskárny, SW apod. Rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodné techniky.  Jsme Gold partnerem světové jedničky v PC LENOVO a máme další významná partnerství s výrobci jako jsou DELL, HP, OPTOMA, EPSON, APPLE atd.

Notebooky –  doporučujeme zakoupit odolné notebooky se základní výbavou Intel i5 procesor nové generace, 256GB SSD disk pro rychlé načítání a 8 GB RAM pro dostatečný výkon.  V rámci nákupu si objednejte i prodlouženou záruku na 3 nebo 5 let, případně záruku proti náhodnému poškození. 

Za LENOVO to jsou například modelové řady E a L, jako je LENOVO ThinkPad E15 15.6/ FullHD / i5-10210U / 8G / 256GB / W10P zde se čtečkou otisku prstů.

Vizualizéry – jsou zařízení pro digitalizaci již existujících věcí potřebných k výuce, jako jsou stávající materiály, fyzické předmět atd., inspirační video zde. Tento vizualizér za promo cenu DC450 umožňuje snímat i klasickou výuku před tabulí a zprostředkovat jej jako živý přenos. Jedná se o ideální doplněk pro distanční výuku, ale i klasickou výuku.

SPRÁVNÉ ŘEŠENÍ

Rádi se na Vaší základní škole zúčastníme poptávkového nebo výběrového řízení, se kterými máme bohaté zkušenosti po celé ČR. Naše firma spolupracuje v oblasti IT se školami a městy, kde podáváme cenové nabídky a jsme v tom úspěšní. Máme zkušenosti i po formální stránce.

Výhody pro Vás:

  • Náhradní plnění
  • Máme zákazníky po celé ČR 
  • Přístup ke speciálním projektovým cenám pro školy

BITDEFENDER

Dále nabízíme akční nabídku produktu Bitdefender.
Bitdefender patří mezi nejspolehlivější poskytovatele technologií kybernetické společnosti na světě a v současnosti zajišťuje ochranu více než 500 milionů uživatelů. Firma Scenario nabízí zkušební verzi Bitdefenderu na 75 dní zdarma pro školy registrované v rejstříku UIV. Pokud nabídku využijete a licenci si aktivujete do konce roku 2020, získáte navíc dodatečnou slevu 20% na pořízení 1 až 3 letých licencí. Dále nabízíme 50% slevu pro učitele a studenty na produkt Bitdefender Total Security pro 5 zařízení na 1 rok (ochrana domácích počítačů, notebooků, tabletů a mobilních zařízení).

ICT pro školy

Romana Kovalová

Obchodní manažer
+420 602 310 051
ICT pro školy

Martin Stiborský

Obchodní referent
+420 602 516 655
Scenario s.r.o.