Alternativní spotřební materiál do tiskových strojů.

Tiskárny etiket v maloobchodu
 
Vážený obchodní partnere,
 
Všimli jste si někdy značky pokladní tiskárny v obchodě? Nezapomeňte se při vašem příštím nákupu podívat. Možná budete překvapeni, v kolika z nich pochází vaše účtenka z tiskárny Epson. V široké škále tiskáren etiket a štítků s jedinečnými funkcemi si totiž najde tu pravou téměř každý. Ukažte vašim zákazníkům, jak snadno, jednoduše, rychle a kvalitně mohou díky našim řešením tisknout. Přejeme spoustu spokojených zákazníků a krásné léto!
 
 
Řešení pro maloobchod
 
Ať už jako podnik čelíte jakýmkoliv výzvám, společnost Epson nabízí inteligentní, funkční a stylová řešení mPOS, která pomohou zlepšit služby zákazníkům a usnadní vám život.

Video ColorWorks C6500

Vysokorychlostní dávkový tisk štítků

Tisk velkého počtu štítků – rychle a jednoduše.

Zhlédnout video

Tisk bez okrajů

Nová funkce pro větší flexibilitu.

Zhlédnout video

Uvíznutý papír

Krok za krokem, jak vyřešit uvíznutí papíru.

Zhlédnout video

*** Máte-li k dispozici pouze 1 inkoustovou tiskárnu nebo 100ks kancelářské techniky, Scenario s.r.o. Vám vždy poskytne srovnatelnou a maximální možnou péči o Vás.

*** Jelikož stále velká část zejména domácích uživatelů používá k tisku vysoce nákladové inkoustové tiskárny, nabízíme kvalitní renovaci inkoustových náplní. Disponujeme však také širokým portfoliem alternativních kazet pro nová i starší zařízení.

*** Hledáte-li spolehlivého, zkušeného a dlouhodobého dodavatele spotřebního materiálu a zajištění kvalitní péče o vaši techniku, kontaktujte nás, firmu Scenario s.r.o.

Scenario s.r.o.