Prohnutý monitor HP E45c G5 DQHD, který byl speciálně navržen tak, aby poskytoval neuvěřitelné pohlcení a rozsáhlou flexibilitu, překonává hranice možného. K dosažení nejlepších výsledků vám už nebude nic stát v cestě. Tento stylový ultraširoký displej, který byl vyroben s ohledem na pohodlí
a ochranu planety, představuje výkonné a produktivní zařízení.

Nahradíte jim dva QHD monitory a zachováte výhody dvou obrazovek, přičemž díky vysokokapacitnímu USB-C připojíte monitor a všechno příslušenství. Součástí jsou také 3W reproduktory, které šetří místo na stole.

Velikost displeje (úhlopříčka): 113 cm (44,5″)
Doba odezvy: 3ms GtG (s funkcí Overdrive)
Rozlišení (nativní): DQHD (5 120 x 1 440)
Kontrastní poměr: 3 000 : 1
Průvodce ergonomickým nastavením
Když se váš nejlepší výkon odvíjí od toho, abyste se cítili co nejlépe, je důležité zajistit si celkové pohodlí při sledování. Při použití osvědčených postupů z průvodce ergonomickým nastavením dosáhnete celodenního pohodlí.
Vylepšené sledování s technologií HP Eye Ease
Užívejte si sledování s maximálním pohodlím a kvalitou obrazu. Ulevte očím při každodenní zátěži díky neustále aktivnímu filtru HP Eye Ease, který tlumí modré světlo, nemá žádný vliv na přesnost barev a podporuje 165Hz obnovovací frekvenci.
Snímač okolního světla
Automaticky přizpůsobuje jas obrazovky okolnímu osvětlení pro pohodlné sledování, který vám umožní pohodlně sledovat obraz ve dne i v noci.
Dvě virtuální obrazovky
Vytvořte dva jedinečné virtuální pracovní prostory, které se chovají jako dva různé displeje. Navíc můžete připojit 2 různé počítače a současně je zobrazovat a pracovat na nich přes HP Device Bridge 2.0.
Kontaktujte nás:

Aneta Šlesariková
obchodní referentka IT
[email protected]
tel: +420 702 034 045

Milan Kucharčík
produktový manažer IT
[email protected]
tel: +420 602 637 444

Scenario s.r.o. - Logo
Facebook
Instagram
Twitter
LinkedIn
Website

© 2023Scenario s.r.o. Pohraniční 1435/86 703 00 Ostrava | Czech Republic

Chcete změnit způsob přijímání těchto e-mailů?

odhlaste odběr.

 
Scenario s.r.o.