Prodej HW & SW a vývoj

Počítače, notebooky, monitory a jiné HW komponenty jsou nedílnou součástí naší nabídky informačních technologií. Díky partnerství s hlavními výrobci v oblasti počítačů a notebooků, jako jsou například LENOVO, HP, ASUS a DELL, Vám můžeme nabídnout nejlepší notebooky či počítače dle Vašich požadavků za velmi výhodnou cenu.

HW a SW
HW a SW

Softwarové licence v naší nabídce obsahují nejen standardní produkty Microsoft, Windows 10, Microsoft Office či Microsoft Office 365, ale také nabízíme i SW produkty jako je VMware. Dále SW pro správu IT TeamViewer. Zajišťujeme také dodávky specifického SW na objednávku ze zahraničí.

Tiskárny, multifunkce a tonery umožňují našim zákazníkům vysoce efektivní tisk. Široký sortiment inkoustových, laserových a jehličkových tiskáren značek EPSON, CANON, HP či OLIVETTI umožní správný výběr tiskového zařízení. Dodávky originálního spotřebního materiálu jsou vhodně doplňovány dodávkami alternativních tonerů a cartridge pro zajištění co nejnižších nákladů na tisk.

HW a SW
HW a SW

Mobilní zařízení, telefony a tablety jsou jedním z hlavních pracovních nástrojů. Námi dodávané mobilní telefony značek Apple, Samsung, Huawei a Xiaomi jsou z českých distribucí, takže o záruční a pozáruční servis máte postaráno. Nabídka mobilního příslušenství, jako jsou například skla, kryty nebo nabíječky, uspokojí i Vaše nejnáročnější potřeby.

Projektory, zobrazovací panely a obrazovky jsou významným komunikačním nástrojem, který využijete nejen při interaktivních školeních, ale i při pracovních poradách. Populární jsou také jako prostředek pro sdílení informací, jako jsou například elektronické úřední desky. Stále větší uplatnění najdou zobrazovací LCD panely ve výrobě, zavádění nových technologií, marketingu i reklamě. Kvalitní projektory značek BenQ, EPSON, Hitachi a OPTOMA Vám zaručeně poskytnou ostrý obraz.

HW a SW
HW a SW

Průmyslové počítače v době nástupu průmyslu 4.0 podpoří Vaše inovace, zvýší kvalitu výroby a sníží náklady na zaměstnance. Dodávaná technika má vysoký stupeň ochrany před vodou, prachem a jiným případným poškozením. Průmyslové počítače a terminály, odolné tablety nebo notebook vydrží i to nejnáročnější prostředí a nejhrubší zacházení.

Síťové prvky aktivní i pasivní dodají Vaší infrastruktuře rychlost a stabilitu. V sortimentu máme aktivní prvky CISCO, HP Arruba, DELL a Brocade, ale i cenově dostupnější řešení pro každého zákazníka. Telefonní ústředny a kamerové systémy postavené na IP technologii navrhujeme na míru každému zákazníkovi.

HW a SW
HW a SW

Servery, storage, UPS. racky a další vybavení Vaší serverovny Vám naši konzultanti navrhnou dle Vašich potřeb a požadavků. Návrhy serverů a storage probíhají dle nejlepší metodiky, které jsou podpořeny měřením výkonu, software a konfigurátory. S námi získáte optimální řešení se zárukou až sedm let od značek DELL, HPE, SuperMicro nebo IBM.

Antiviry a počítačová bezpečnost jako základní pilíř Vaší bezpečnosti a ochrany informací. Dodáváme SW a HW řešení značek AVAST, BitDefender, ESET, McAfee, SOPHOS, Symantec a další. Bezpečnost a ochranu dat podporujeme implementací DLP Safetica, šifrováním dat a dalším zabezpečením.

HW a SW
Scenario s.r.o.