Vývoj SW

Reference

CzechStudy.com
Web

Finanční-zdraví.cz
Web

Finanční-zdraví.cz
Mobilní aplikace

CestovníPříkaz.cz
Web

Analytické práce  v oblasti vývoje SW jsou nejdůležitější součástí a základem pro úspěšný vývoj SW. Naši odborníci s řadou profesních i životních zkušeností Vám pomohou připravit nebo pro Vás připraví analýzu, nebo Vám pomohou s analytickými pracemi nad navrhovaným nebo vyvíjeným SW.

Vývoj SW
Vývoj SW
Programování  tzv. kódování, navazuje bezprostředně na analýzu. Naši programátoři pro Vás vytvoří dle Vašeho zadání SW v různých programovacích jazycích a platformách jako jsou Java, PHP, C++, MySQL nebo MS SQL. Vyvíjíme převážně webové aplikace doplněné o mobilní aplikace na míru.

Vývoj SW  na zakázku je nejčastější činností našeho oddělení vývoje. Zpracováváme a vyvíjíme projekty pro zákazníky z oblasti státní správy a samosprávy, firem a podniků. Každý zákazník je pro nás jedinečný a má individuální potřeby, se kterými náš team vývoje pracuje.

Vývoj SW
Vývoj SW

Webové stránky dnes nejsou jen nezbytnou součástí našeho života, ale také důležitým nástrojem marketingu a obchodu. Vývoj webových stránek pro nás znamená převážně hezkou grafiku, ale hlavně zjištění požadavků a očekávání zákazníka, reakce a fungování uživatele. Hlavní slovo má UX (user experience) designer, který koordinuje team, jenž se podílí na vývoji webu. Stavíme weby na WordPressu.

E-shopy  jsou dnes obchodní platformou, na které musí zákazník objevit nejen správný produkt za správnou cenu, ale také mít veškerý komfort a správnou ergonomii. Ať již hledáte e-shop pro automobily, nebo jste se rozhodli nabízet cokoliv jiného, jsou naše e-shopy pro Vás správnou volbou.

Vývoj SW
Vývoj SW

Mobilní aplikace mají dnes velkou penetraci hlavně mezi mladými lidmi. Není však důležité jak staří jsou Vaši zákazníci, ale jaký přínos pro ně Vaše aplikace bude mít. Naši odborníci Vám nejen zajistí vývoj mobilní aplikace na platformě Apple nebo Android, ale společně s kolegy z divize marketingu Vám pomohou i správně aplikaci navrhnout a pomůžou s marketingem.

CRM systémy pro zlepšení komunikace se zákazníkem jsou jedním z hlavních nástrojů pro firmy různých velikostí. V naší nabídce najdete různé systémy českých výrobců a v dohledné době i náš vlastní CRM systém propojený s B2B eshopem.

Vývoj SW
Scenario s.r.o.