Novinky v monitorovém světě! Nabízíme Vám AOC Q27P3CV  pro dokonalejší práci, Philips 27M1N3200ZS pro plynulé hraní a HP E45c G5 DQHD  pro maximální výkon a pohodlí. Objevte nové dimenze monitorů na našem webu.
AOC Q27P3CV přináší do vaší každodenní práce novou úroveň kvality. Díky rozlišení QHD se každý detail stává živým, ať už pracujete nebo relaxujete. Panel IPS zajišťuje barvy s ohromující přesností z jakéhokoli úhlu.

S frekvencí obnovování 75 Hz budou vaše zážitky plynulé a dynamické. Propojení pomocí USB-C nabízí rychlý přenos dat a nabíjení až 65 W, což vše ve spojení s možností otáčení monitoru dodává flexibilitu vašemu pracovnímu prostoru.
Herní monitor s Full HD rozlišením Philips 27M1N3200ZS  přináší plynulý herní zážitek díky rychlé odezvě 1 ms (MPRT),  eliminující rozmazání a šmouhy ve snímcích. Speciální herní režim SmartImage nabízí hráčům optimalizované nastavení obrazu,  včetně režimů pro různé typy her,  jako jsou FPS, závody a RTS.

Díky technologii AMD FreeSync Premium je zajištěno plynulé hraní, včetně vysoké obnovovací frekvence 165 Hz pro extrémně plynulý obraz. Monitor také šetří oči díky režimu LowBlue a technologii bez blikání, což je ideální volba pro dlouhé herní seance. S perfektní odezvou vstupu a vysokým výkonem představuje Philips 27M1N3200ZS skvělého herního společníka.
Prohnutý monitor HP E45c G5 DQHD, který byl speciálně navržen tak,aby poskytoval neuvěřitelné pohlcení a rozsáhlou flexibilitu, překonává hranice možného. K dosažení nejlepších výsledků vám už nebude nic stát v cestě. Tento stylový ultraširoký displej, který byl vyroben s ohledem na pohodlí a ochranu planety, představuje výkonnéproduktivní zařízení.

Nahradíte jim dva QHD monitory a zachováte výhody dvou obrazovek, přičemž díky vysokokapacitnímu USB-C připojíte monitor a všechno příslušenství. Součástí jsou také 3W reproduktory, které šetří místo na stole.
Kontaktujte nás:

Aneta Šlesariková
obchodní referentka IT
[email protected]
tel: +420 702 034 045

Milan Kucharčík
produktový manažer IT
[email protected]
tel: +420 602 637 444

Scenario s.r.o. - Logo
Facebook
Instagram
Twitter
LinkedIn
Website

© 2023Scenario s.r.o. Pohraniční 1435/86 703 00 Ostrava | Czech Republic

Chcete změnit způsob přijímání těchto e-mailů?

odhlaste odběr.

 
Scenario s.r.o.