CheckPoint

Zabezpečte svůj podnik pomocí zabezpečení

sítě Quantum™

Kybernetické hrozby jsou stále sofistikovanější a hůře odhalitelné. Zabezpečení sítě Check Point Quantum poskytuje ultraškálovatelnou ochranu proti kybernetickým útokům 5. generace na vaši síť, cloud, datové centrum, IoT a vzdálené uživatele.xx

Řešení Check Point Quantum Next Generation Firewall Security Gateways™ kombinuje prevenci hrozeb SandBlast, hyperškálovanou síť, jednotnou platformu pro správu, VPN pro vzdálený přístup a zabezpečení IoT, aby vás ochránilo před nejsofistikovanějšími kybernetickými útoky.

Nekompromisní zabezpečení

Poskytuje prevenci hrozeb nejvyššího kalibru s oceněnou ochranou proti zero-day útoku SandBlast ihned po uvedení do provozu

Zabezpečení v hyperškálovaném prostředí

Výkon hyperškálované prevence hrozeb na vyžádání, která podnikům poskytuje rozšíření na úrovni cloudu a místní odolnost

Jednotné zabezpečení

Řízení správy jednotného zabezpečení R81 napříč sítěmi, cloudy a IoT zvyšuje efektivitu a snižuje bezpečnostní operace až o 80 %

Prozkoumejte brány firewall nové generace

Naše hardwarové bezpečnostní brány, které integrují nejpokročilejší prevenci hrozeb a konsolidovanou správu, jsou navrženy tak, aby zabránily jakémukoli kybernetickému útoku, omezily složitost a snížily vaše náklady.

Hyperškálované zavezpečení sítě

Maestro Orchestrator pro datové centrum nové generace. Škálovatelnost nebyla nikdy tak snadná, rozšiřujte stávající bezpečnostní brány Check Point podle potřeby.

Datová centra a špičkové podniky

Řada 26000/28000

Bezpečnostní brány Quantum představují nejkomplexnější ochranu s hardwarem na úrovni datového centra, která maximalizuje dobu provozuschopnosti a výkon.

Velký podnik

Řada 15000/16000

Bezpečnostní brány Quantum poskytují komplexní bezpečnostní ochranu ve škálovatelné a snadno spravovatelné konfiguraci, která je výhodná pro velké podniky.

Středně velký podnik

Řada 6000

Bezpečnostní brány Quantum zahrnují výkon 5. generace v jedné bezpečnostní bráně navržené tak, aby splňovala všechny vaše dnešní i budoucí firemní potřeby.

Firemní pobočka

Řada 1600/1800/3000

Bezpečnostní brány Quantum poskytují zabezpečení podnikové třídy v malém provedení, které je ideální pro firemní pobočky a malé kanceláře.

Malý podnik

Řada 1500/1600/1800

Quantum Spark poskytuje nejkomplexnější zabezpečení podnikové třídy pro malé a středně velké firmy s intuitivní a jednoduchou správou a reportováním pomocí webového rozhraní.

VPN pro vzdálený přístup

Quantum VPN poskytuje firmám všech velikostí možnost zajistit nejlepší konektivitu a zabezpečení ve své třídě a umožňuje tak vašim zaměstnancům udržet si vysokou produktivitu

Vysoce výkonné a škálovatelné platformy

Řada 44000/64000

Quantum Scalable Chassis poskytuje vícemodulové bezpečnostní systémy instalovatelné do rozšiřitelných šasi, které lze škálovat tak, aby podporovaly potřeby rostoucích sítí a zároveň nabízely spolehlivost a výkon.

Průmyslová zařízení

Kabelové a bezdrátové modely 1570R

Quantum Rugged poskytuje špičkovou prevenci hrozeb přizpůsobenou k ochraně průmyslových řídicích systémů pro výrobu, energetiku, veřejné služby a dopravu.

Kontakt

Zaujalo Vás řešení Firewallu od Checkpointu? Můžete nás kontaktovat. Připravíme Vám nabídku nejvhodnějšího řešení Firewallu od Checkpointu pro Vaši společnost.

Scenario s.r.o.