Cloud

CLOUD ve Vaší serverovně

Novinka
Microsoft Azure je cloudová platforma společnosti Microsoft, která je leader na trhu s cloudovými službami. Tato platforma se používá k vytváření a hostování webových aplikací. Datová centra společnosti Microsoftu nabízejí Online Services – online aplikace fungující jako služby bez instalace. Aplikace umožňují sdílení, výměnu dat a online komunikaci na bázi cloudu.
Office 365 je nejpopulárnější on-line verze kancelářského balíku Microsoft Office. Tato cloudová služba je alternativou klasických MS Office. Office 365 a Microsoft 365 mohou být pro Vaši společnost tou správnou volbou. Zeptejte se nás na Office 365 a Microsoft 365 a my Vám rádi poradíme a představíme výhody a varianty přechodu na on-line cloud Office 365

Cloudové služby umožňují zákazníkům snížit investice do nákupu a provozování IT infrastruktury. Cloud jako komplexní služba “pronájmu” IT infrastruktury Vám umožní flexibilně řešit IT, případně omezit investice do IT jen na platbu za cloud.

Hybridní cloud je jedním z často využívaných řešení cloudu. Část infrastruktury zákazník přemístí do cloudu a další část infrastruktury si nechá u sebe ve  své serverovně. Rozloží tím rizika výpadku, omezení datových toků, případně sníží investice do nového HW.

Hosting Vašich serverů a datových uložišť můžeme zajistit v různých datových centrech a v geograficky rozdílných lokalitách. Od úplně nejednoduššího umístění virtuálního serveru, až po fyzické umístění plných vybavených racků. V závislosti na lokalitě a nárocích na dostupnost a zabezpečení pro Vás připravíme vhodnou nabídku hostingu na míru.

Scenario s.r.o.