Phishingové simulace

Ochraňte svou společnost před phishingem

Otestujte a trénujte své zaměstnance pomocí realistických simulovaných phishingových kampaní

Pravidelnými testy pomocí phishingových simulací získávají firmy nástroj, jak udržet své zaměstnance v permanentním stavu bdělosti a sledovat, jak elegantně dokáží zvládat výzvy phishingových emailů. Naše inovativní cloudová aplikace nejen poskytuje pohled na reakce uživatelů na tuto problematiku, ale umožňuje také plánovat školení zaměřená na phishing a další kybernetické hrozby, která pro ně budou přitažlivá a efektivní.

Globální statistiky phishingu

55% phishingových webových stránek používá cílené názvy společností, aby zachytily citlivé informace. Pokud mají zájem o Vaše hesla, budou se vydávat za poskytovatele emailových schránek a pokud mají zájem o přímý přístup k vašim financím, vyberou si jednu z českých bank.

84% organizací konstatovalo, že pravidelné kyberbezpečnostní školení a tréningy pomohly snížit počet prokliknutých phishingů

92% organizací zaznamenalo úspěšný phishingový útok, což naznačuje 53% nárůst oproti roku 2021

 

Co získáte zakoupením phishingové služby

K simulaci phishingu používáme cloudovou aplikaci uSecure, která slouží k přípravě a rozesílání simulací phishingových kampaní. Pomocí této aplikace můžete mít přehled o tom, jak se Vaši zaměstnanci chovají, zda čtou a reagují na phishingové podvodné emaily. Tyto informace lze následně použít k proškolení uživatelů s lektorem.

Výsledky jsou v aplikaci prezentovány přehledně i s pomocí grafů, jmenovitě.

Výhody naší simulace phishingových útoků

Výběr z velkého množství předloh

V aplikaci jsme pro naše zákazníky připravili přes 40 předloh phishingových simulací na různé témata, jako je například email od jedné z českých bank, email ohledně objednávky v Alze, přihlášení z neznámého zařízení do účtu Google a Microsoft a další. Služeb, které je vhodné připravit jako předlohy do simulací je mnoho a my aktivně pracujeme na rozšíření tohoto seznamu.

Neomezený počet simulací

V rámci licence aplikace na měsíc je možné připravit neomezené množství phishingových simulací v rámci placeného období. Nejvhodnější forma testování je provést simulaci v kombinaci se školením kyberbezpečnosti. Phishing proběhne před školením a výsledky budou použity jako podklady během samotného školení. Následně po dokončení školení může proběhnout následující část simulací, která ověří, co si uživatelé ze školení odnesli.

Click Here
Click Here
Click Here
Phishingové simulace

Příprava simulace na míru

Pokud si nevyberete z předem připravených simulací žádnou, která by Vaší společnosti vyhovovala, můžeme pro Vás připravit simulaci na míru. Používáte konkrétní systém hromadného přihlašování, nebo interní aplikaci? Pokud nám dodáte podklady, jak aplikace vypadá a jaké jsou aplikací generovány emaily, můžeme pro Vás připravit simulaci na toto téma.
Zde byla pro jedno město připravena simulace na populární téma zločinců, covidu.

Bezpečné prostředí

Aplikace nesbírá a nezaznamenává žádné osobní, nebo přihlašovací údaje uživatelů. Editor pro přípravu předloh je kompletně uzavřený a nelze nijak export informací zajistit. Aplikace je používána tisícovkami firem v celém světě, kterým pomáhá se zabezpečením. Vaše bezpečnost je naším primárním cílem.

Ceník služby phishing

Phishing uSecure Doporučená cena Akční cena
(do 30. 6. 2024)
Služba phishningu na 1 měsíc na jednoho uživatele 99 Kč 59 Kč
Zavedení všech uživatelů a nastavení kampaní, výběr z 40 – šablon phishingu 999 Kč 599 Kč
Volitelné služby k phishingu Doporučená cena Akční cena
(do 30. 6. 2024)
Příprava šablony phishingu na míru dle požadavků zákazníky 999 Kč 599 Kč
Konzultace a zaškolení pro případy, kdy si chtějí phishing zákazníci dělat sami 1 499 Kč 999 Kč
Celková cena jednotlivých služeb (povinné i volitelné) 3 497 Kč 2 197 Kč
Komplexní služba phishingu (zavedení + příprava šablony + školení) 2 999 Kč 1 699 Kč
Úspora při komplexním balíčku 498 Kč 498 Kč

Sken domény zdarma + poptávka řešení

Zadejte pět informací níže a získejte sken své domény zdarma!
Výsledek bude zaslán na níže uvedenou emailovou adresu (skenována bude část emailu za @).

Co získáte skenem domény a phishingem zdarma

Po vyplnění dotazníku získáte obecné informace, jaké jsou o Vaší společnosti volně zjistitelné na internetu, jako jsou spojené domény, které Váš web používá, aplikace, které na Vaší webovce běží a jejich verze a jak se útočníci mohou vydávat za Vaši společnost a útočit na Vaše zákazníky.

Po prvotních výsledcích Vás zkontaktuje specialista, který Vás provede dalšími částmi zdarma, jako jsou informace o známých úniků dat Vašich zaměstnanců a následně i phishing zdarma, jehož výsledky obdržíte ve statistických podobách.

Reference

Stavební společnost
Jedné české stavební společnosti jsme zařídili během placeného období celkem šest simulací pro 900 uživatelů. Výsledky se lišily v závislosti na obsahu phishingových emailů, ale celkově 135 uživatelů otevřelo phishingový odkaz a následně 43 uživatelů bylo “kompromitováno”. Tito uživatelé byli proškoleni a celkově bylo tímto zajištěno zlepšení kyberbezpečnosti společnosti. Celkem 900 uživatelů, 135 otevřelo phishingový odkaz a 43 bylo “kompromitováno”.
Dodavatel plynu
Jednomu dodavateli plynu jsme zařídili v rámci placeného období celkem pět simulací pro 200 uživatelů. Výsledky se lišily v závislosti na obsahu phishingových emailů, ale celkově 35 uživatelů otevřelo phishingový odkaz a následně 12 uživatelů bylo “kompromitováno”. Tito uživatelé byli proškoleni a celkově bylo tímto zajištěno zlepšení kyberbezpečnosti společnosti. Celkem 200 uživatelů, 35 otevřelo phishingový odkaz a 12 bylo “kompromitováno”.
Město
Jednomu městu jsme zařídili v rámci placeného období celkem dvě simulace pro 130 uživatelů. Výsledky se lišily v závislosti na obsahu phishingových emailů, ale celkově 20 uživatelů otevřelo phishingový odkaz a následně 12 uživatelů bylo “kompromitováno”. Tito uživatelé byli proškoleni a celkově bylo tímto zajištěno zlepšení kyberbezpečnosti společnosti. Celkem 130 uživatelů, 20 otevřelo phishingový odkaz a 12 bylo “kompromitováno”.
Scenario s.r.o.