Lenovo záruky

Lenovo nabízí širokou škálu záruk a služeb,

pro váš klid a bezpečí

Minimalizujte neplánovanou údržbu a snižte náklady.

Prodlužte si záruku, abyste zabránili neočekávaným výdajům a nečekaným zásahům do rozpočtu. Flexibilní možnosti záruky společnosti Lenovo jsou navrženy tak, aby vyhovovaly různým potřebám. Minimalizujte neplánované výdaje na poruchu/opravu a využívejte konzistentní úrovně služeb.

Přehledně o nabízených službách

Klasická záruka, kdy uživatel přinese své poškozené či nefunkční zařízení do servisního bodu. 

Služba Onsite zahrnuje pokrytí nákladů na díly a opravy a je poskytnuta v místě vašeho podnikání. Pokud váš problém s produktem pokrývá záruka na produkt a problém nemůže být vyřešen telefonicky, bude k vám poslán technik, obvykle již následující den.

Získejte okamžitý přístup k profesionálním technikům, kteří vám pomohou odstranit problém se softwarem i hardwarem, prioritní přístup k náhradním dílům a podrobné čtvrtletní zprávy, se kterými dostanete přehled o svých potřebách.

Chraňte svou investici prodloužením základní jednoleté záruky až na 3 roky. Náklady na prodlouženou záruku jsou výrazně nižší než náklady na výměnu baterie, která už není v záruce.

Tato záruka nabízí možnost ponechání původního disku přístroje v případě servisního zásahu. Jedná se o možnost uchovat si citlivá data z poškozeného přístroje v bezpečí u sebe.

Chraňte svůj počítač před náhodným poškozením, na které se nevztahuje záruka. Ochrana proti náhodnému poškození vám významně ušetří náklady na opravu nebo nový systém.

Získejte stejnou úroveň služeb, jaké byste měli ve vaší domovské zemi. Rozšiřte pokrytí pro váš počítač na mezinárodní úrovni. Tento upgrade záruky rozšiřuje pokrytí mimo domovskou zemi uživatele. 

Se službou CRU s technickou instalací nabízí Lenovo instalaci všech potřebných dílů certifikovaným Lenovo technikem namísto toho, abyste instalaci prováděli sami. Služba je k dispozici pro vaše Think notebooky, stolní počítače, pracovní stanice a zařízení All-in-One.

Pokud potřebujete poradit s výběrem nebo vhodným řešením, neváhejte kontaktovat svého obchodníka.

Scenario s.r.o.