IT PRO MALÉ

A STŘEDNÍ PODNIKY

Výhody pro vás

  • Náhradní plnění na celý sortiment zboží a služeb v IT
  • Výhodné cenové podmínky a speciální ceny pro malé a střední podniky
  • Naše služby využívají stovky malých a středních podniků po celé České republice
  • E-learning na téma Kybernetická bezpečnost za atraktivních podmínek
  • Online nákup na www.it-market.cz specializovaný IT B2B eshop

Potřeby malých a středních podniků v oblasti IT

Malé a střední podniky a jejich potřeby a problémy v oblasti IT velmi dobře známe. Mezi naše zákazníky patří stovky malých a středních podniků po celé ČR. Jsou to podniky zaměření na výrobou, zpracováním, služby, logistiku, výzkum a vývoj, kterým dodáváme a řešíme u nich IT.

Malé a střední podniky u nás nejčastěji nakupují počítače, monitory, notebooky, server a datová úložiště, projektory, monitory, tiskárny, spotřební materiál, tonery, antiviry, SW licence apod. Pro malé a střední podniky zajišťujeme i speciální SW aplikace ze zahraničí.

Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Konzultace, služby v oblasti IT pro malé a střední podniky

Rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodné techniky a služeb v oblasti IT. Jsme Gold partnerem světové jedničky v PC a noteboocích LENOVO a máme další významná partnerství s výrobci, jako jsou DELL, HP, OPTOMA, EPSON, APPLE atd.

Dodávky notebooků, tiskáren, tonerů, cartridgí atd. jsou obvykle druhý den u zákazníka. Servery, storage, networking Vám pomůžeme vybrat a nakonfigurovat. Nabízíme možnosti prodloužení záruk, případně dalších služeb, jako jsou servis, instalace a konfigurace.

Kybernetická bezpečnost malých a středních podniků

Malé a střední podniky s námi řeší také oblast bezpečnosti v informačních a komunikačních technologiích. Nabízíme kvalitní a cenově dostupná řešení antiviru a firewallu od světových značek, jako je AVAST, Bitdefender, ESET, Kaspersky, McAfee, Sophos, Symantec a další.

Na problematiku kyberbezpečnosti jsme navázali vytvořením školení (e-learningu) kybernetická bezpečnost. Školení zvyšuje povědomí o znalosti správného chování v kyberprostoru, a tím minimalizuje riziko napadení škodlivým SW, jako je například ransomware. Také se snižuje riziko krádeže dat, zneužití identity uživatele atd. Vzhledem ke složité problematice nabízíme ke školení (e-learningu) kybernetické bezpečnosti online živého lektora.

Previous slide
Next slide

E-learning pro malé a střední podniky

Malým a středním podnikům nabízíme služby e-learningu (školení) pro zaměstnance. Naše školení formou e-learningu pokryje běžné potřeby stávajících a nových zaměstnanců.

Zákonem stanovené školení BOZP, PO a Referentské školení řidičů je nově rozšířeno o školení na kybernetickou bezpečnost. Pro svou představu se může podívat na on-line ukázky školení.

it-market.cz eshop pro města, obce a kraje v ČR

Nově jsme pro malé a střední podniky otevřeli e-shop s IT. V eshopu najdete největší výběr z IT techniky v ČR. Mezi cca 300.000 položkami zboží si jednoduše vyberete sami a kdykoliv nakoupíte.

Nejčastěji na eshopu malé a střední podniky nakupují počítače, monitory, notebooky, projektory, monitory, tiskárny, spotřební materiál, tonery, antiviry, SW licence. Pokud máte zájem, tak Vás naši IT specialisté on-line chatem provedou výběrem správného zboží.

Previous slide
Next slide

Náhradní plnění v IT pro malé a střední podniky

Scenario se stalo v roce 2016 členem AZZP (asociace zaměstnavatelů zdravotně postižených) a potvrdilo tím svou roli významného zaměstnavatele zdravotně znevýhodněných či zdravotně postižených spoluobčanů. K poskytnutým dodávkám zboží a služeb v oblasti IT můžeme nabídnout i tzv. “náhradní plnění”, a tím Vám na odvodech ušetřit až 28% z hodnoty dodávky.

Patříme mezi úzký okruh firem poskytující náhradní plnění a IT technologie pro malé a střední podniky. Nákupem IT u nás tedy získáte kvalitní produkty, služby a podpoříte handicapované.

Oslovte nás svou poptávkou, budete příjemně překvapeni

Rádi se ve Vašem podniku zúčastníme poptávkového nebo výběrového řízení, se kterými máme bohaté zkušenosti po celé ČR.

Scenario s.r.o. spolupracuje v oblasti IT s malými a středními podniky, kde podáváme cenové nabídky a jsme následně úspěšní v plnění dodávek a služeb.

Scenario s.r.o.