IT PRO MĚSTA, OBCE, KRAJE

A JIMI ZŘIZOVANÉ SUBJEKTY

Výhody pro vás

  • Náhradní plnění na celý sortiment zboží a služeb v IT
  • Výhodné cenové podmínky a speciální projektové ceny pro města, obce, kraje a jimi zřizované subjekty
  • Naše služby využívají zákazníci ze samosprávy po celé České republice
  • E-learning na téma Kybernetická bezpečnost za atraktivních podmínek
  • Online nákup na www.it-market.cz specializovaný IT B2B eshop

Potřeby měst, obcí a krajů v oblasti IT

Města, obce, kraje a jejich potřeby a problémy v oblasti IT velmi dobře známe. Mezi naše zákazníky patří mnoho subjektů ze samosprávy po celé ČR. Jsou to muzea, ústavy, knihovny, obce, města, statutární města, kraje, nemocnice, kterým dodáváme a řešíme u nich IT.

Samospráva a zřizované organizace u nás nejčastěji nakupují počítače, monitory, notebooky, server a datová úložiště, projektory, monitory, tiskárny, spotřební materiál, tonery, antiviry, SW licence apod. Pro samosprávu zajišťujeme i speciální SW aplikace ze zahraničí.

Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Konzultace, služby v oblasti IT pro obce, města a kraje

Rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodné techniky a služeb v oblasti IT. Jsme Gold partnerem světové jedničky v PC a noteboocích LENOVO a máme další významná partnerství s výrobci, jako jsou DELL, HP, OPTOMA, EPSON, APPLE atd.

Dodávky notebooků, tiskáren, tonerů, cartridgí atd. jsou obvykle druhý den u zákazníka. Servery, storage, networking Vám pomůžeme vybrat a nakonfigurovat. Nabízíme možnosti prodloužení záruk, případně dalších služeb, jako jsou servis, instalace a konfigurace.

Kybernetická bezpečnost obcí, měst a krajů

Města a kraje s námi řeší také oblast bezpečnosti v informačních a komunikačních technologiích. Nabízíme kvalitní a cenově dostupná řešení antiviru a firewallu od světových značek, jako je AVAST, Bitdefender, ESET, Kaspersky, McAfee, Sophos, Symantec a další.

Na problematiku kyberbezpečnosti jsme navázali vytvořením školení (e-learningu) kybernetická bezpečnost. Školení zvyšuje povědomí o znalosti správného chování v kyberprostoru, a tím minimalizuje riziko napadení škodlivým SW, jako je například ransomware. Také se snižuje riziko krádeže dat, zneužití identity uživatele atd.
Vzhledem ke složité problematice nabízíme ke školení (e-learningu) kybernetické bezpečnosti online živého lektora.

Previous slide
Next slide

E-learning pro obce, města a kraje

Samosprávě nabízíme služby e-learningu (školení) pro zaměstnance. Naše školení formou e-learningu pokryje běžné potřeby stávajících a nových zaměstnanců.

Zákonem stanovené školení BOZP, PO a Referentské školení řidičů, Vstupní vzdělávání veřejné správy je nově rozšířeno o školení na kybernetickou bezpečnost. Pro svou představu se může podívat na online ukázky školení.

it-market.cz eshop pro města, obce a kraje v ČR

Nově jsme pro zákazníky z řad měst a obcí otevřeli e-shop s IT. V eshopu najdete největší výběr z IT techniky v ČR. Mezi cca 300.000 položkami zboží si jednoduše vyberete sami a kdykoliv nakoupíte.

Nejčastěji na eshopu města, obce a kraje nakupují počítače, monitory, notebooky projektory, monitory, tiskárny, spotřební materiál, tonery, antiviry, SW licence. Pokud máte zájem, tak Vás naši IT specialisté on-line chatem provedou výběrem správného zboží.

Previous slide
Next slide

Náhradní plnění v IT pro obce, města a kraje

Scenario se stalo v roce 2016 členem AZZP (asociace zaměstnavatelů zdravotně postižených) a potvrdilo tím svou roli významného zaměstnavatele zdravotně znevýhodněných či zdravotně postižených spoluobčanů. K poskytnutým dodávkám zboží a služeb v oblasti IT můžeme nabídnout i tzv. “náhradní plnění”, a tím Vám na odvodech ušetřit až 28% z hodnoty dodávky.

Patříme mezi úzký okruh firem poskytující náhradní plnění a IT technologie pro města, obce a kraje. Nákupem IT u nás tedy získáte kvalitní produkty, služby a podpoříte handicapované.

Oslovte nás svou poptávkou, budete příjemně překvapeni

Rádi se na Vaší obci, městě nebo kraji zúčastníme poptávkového nebo výběrového řízení, se kterými máme bohaté zkušenosti po celé ČR.

Scenario s.r.o. spolupracuje v oblasti IT s obcemi, městy a kraji, kde podáváme cenové nabídky a jsme následně úspěšní v plnění dodávek a služeb. Máme pochopení a zkušenosti s administrativou veřejných zakázek.

Scenario s.r.o.