Lenovo notebooky

a ultrabooky ThinkPad

Notebooky a ultrabooky
Notebooky a ultrabooky

Špičkový výkon, maximální spolehlivost.

Legendární spolehlivost počítačů ThinkPad má svůj důvod a tím je testování vojenských parametrů v extrémních podmínkách (MIL-SPEC) – kladen důraz na odolnost, životnost a spolehlivost. Kvalita zpracování je hlavní devízou ThinkPadů.

Nabízí klávesnici pro přesné psaní s proslulým červeným zařízením TrackPoint®, která získala několik ocenění, vícedotykový touchpad, ergonomické klávesy a pohodlná multimediální tlačítka

  • první ve vesmíru a v základním táboře na Everestu
  • první integrovaná čtečka otisku prstů
  • stále kvalita IBM

 

Výbava
Výbava u řady ThinkPad, bývá nadstandardní, oproti jiným výrobcům, liší se u jednotlivých řad, a modelů.


Active Protection System
Aktivní ochrana disku – Active Protection System, pracuje na systému odstavení čtecích hlav hard disku, či jeho uspání, na základě dat, získaných z vestavěného akcelerometru (G-senzor). Hard disk je standardně uložen v gumových pouzdrech, na obou stranách disku.


Ochrana proti polití klávesnice
Funguje při stání notebooku ve vodorovné poloze tak, že když dojde k polití klávesnice kapalinou, je svedena odvodnými kanálky z klávesnice, ze kterých putuje otvory v šasi pod notebook.


Roll Cage
Šasi je vyrobeno ze slitiny magnesia, které je situováno uvnitř přístroje, a to i pod displejem, Obě části jsou pak spojeny kovovými panty. Uhlíková vlákna jsou silnější než vlákna používaná v letadlech, mají třetinovou hmotnost než hliník a lépe pohlcují otřesy.


Ventilátor
U ultrabooků navržen jako tišší a účinnější, má vrubované lopatky. Jeho 7. generace je o 23% lehčí, 10% menší a dosahuje o 38% vyššího proudění vzduchu.


UltraBay
UltraBay slot umožňuje připojení více komponent, tedy standardní dvd mechaniku můžeme nahradit druhým hard diskem, přídavnou baterií, ale i druhou grafickou kartou.


ThinkLight
Umožňuje přisvětlení klávesnice diodou umístěnou nad displejem, u novějších modelů jde o podsvětlení klávesnice.

Produktové řady Thinkpad

  • Řada T, je uzpůsobena pro náročné uživatele a velké firmy, s důrazem na odolnost.
  • Řada X, je navržena na mobilitu a výdrž akumulátoru.
  • Řada X1, X1 Carbon
  • X notebooky se dále dělí na X notebook a X tablet
  • Řada E / Edge, je CULV notebook pro domácnosti a malé firmy.
  • Řada L, je cenově dostupná pro malé firmy.


ŘADA T – ŠPIČKOVÉ NOTEBOOKY

Výkon a odolnost naší vlajkové řady notebooků. Díky vynikajícímu designu a konstrukci řady ThinkPad T, klávesnici odolné proti polití, která získala několik ocenění, výjimečným funkcím pro zabezpečení a špičkovému výkonu mají tyto notebooky zlatou certifikaci.

např. ThinkPad T570
ThinkPad T570 disponuje až 16 hodinovou výdrží baterie na jedno nabití, výkonným procesorem, skvělým operačním systémem, volitelným rychlým SSD a čtečkou otisků prstů a funkcí rozpoznání obličeje.


ŘADA X – TENKÉ A LEHKÉ NOTEBOOKY

Díky lehkému a tenkému designu a dlouhé výdrži baterie jsou notebooky řady X vhodné pro pohyb a cestování, ať se přesouváte na jiné jednání nebo jedete do jiné země. Navíc díky legendárnímu výkonu modelů ThinkPad se nemusíte dělat žádné kompromisy

např. ThinkPad X1 YOGA – Maximální všestrannost.
X1 YOGA je maximálně všestranný a plně se vám přizpůsobí díky pantu otočnému o 360°. Je vybaven vestavěným dobíjecím perem s plnou podporou psaní ve všech aplikacích Office 2016. Lepší zabezpečení. Možnost ohromujícího OLED displeje. A k tomu navíc naše legendární spolehlivost a podpora zařízení ThinkPad.

Notebooky a ultrabooky
Notebooky a ultrabooky
Scenario s.r.o.