Zajímavé IT vychytávky #9: Zažijte výkon a mobilitu s ASUS ExpertBook B5

Přinášíme zajímavé vychytávky ze světa IT a technologií! V devátém díle našeho oběžníku vám doporučíme skvělý notebook pro každou výzvu!
Asus ExpertBook B5 si poradí s většinou dnešních pracovních úkolů a nabídne tenké tělo se skvělým designem.

Pro další novinky nás sledujte na FacebookuLinkedInu! Další zajímavé notebooky nakoupíte na it-market.cz. kde naleznete zboží skladem, za skvělé ceny, připravené k okamžité expedici! Připomeňte si také minulý díl IT vychytávek.
Koupit ExpertBook B5

Výjimečný výkon pro každý pracovní den

ExpertBook B5 je navržen tak, aby zvládl i ty nejnáročnější úkoly. S nejnovějším procesorem Intel® Core™ Ultra 7 a samostatnou grafikou NVIDIA® GeForce RTX 2050 dosáhnete špičkového výkonu. Notebook je vybaven až 64 GB rychlé paměti DDR5, což zajišťuje plynulý multitasking a snadnou údržbu či upgrade díky podpoře dvou modulů SO-DIMM.

Mobilní multitasking v ultralehkém provedení

S hmotností pouhých 1,29 kg a tloušťkou 1,89 cm je ExpertBook B5 ideálním společníkem na cesty i do kanceláře. Jeho kompletně kovové tělo je odolné a připravené na náročné podmínky. Díky výkonné baterii, která vydrží celý den, a technologii rychlého nabíjení můžete pracovat kdekoli a kdykoli bez obav.

Prvotřídní zabezpečení pro Vaše data

Bezpečnost je klíčová, a proto ExpertBook B5 nabízí řadu pokročilých funkcí pro ochranu Vašich dat. Odemykání otiskem prstu, IR kamera s bezpečnostní krytkou, TPM 2.0 čip a zámek Kensington Nano zajišťují, že Vaše obchodní i osobní informace zůstanou v bezpečí.

Objevte dokonalý pracovní notebook, který kombinuje výjimečný výkon, mobilitu a bezpečnost v jednom zařízení – ASUS ExpertBook B5.

Připojte se k našim webinářům i v červenci!

Kontaktujte nás:

Aneta Šlesariková
obchodní referentka IT
[email protected]
tel: +420 702 034 045

Milan Kucharčík
produktový manažer IT
[email protected]
tel: +420 602 637 444

Facebook
LinkedIn
Website

© 2023Scenario s.r.o. Pohraniční 1435/86 703 00 Ostrava | Czech Republic

Chcete změnit způsob přijímání těchto e-mailů?

odhlaste odběr.
Scenario s.r.o.