Cloud

CLOUD ve Vaší serverovně

Novinka
Microsoft Azure je cloudová platforma společnosti Microsoft, která je leader na trhu s cloudovými službami. Tato platforma se používá k vytváření a hostování webových aplikací. Datová centra společnosti Microsoftu nabízejí Online Services – online aplikace fungující jako služby bez instalace. Aplikace umožňují sdílení, výměnu dat a online komunikaci na bázi cloudu.
Cloud
Cloud
Office 365 je nejpopulárnější on-line verze kancelářského balíku Microsoft Office. Tato cloudová služba je alternativou klasických MS Office. Office 365 a Microsoft 365 mohou být pro Vaši společnost tou správnou volbou. Zeptejte se nás na Office 365 a Microsoft 365 a my Vám rádi poradíme a představíme výhody a varianty přechodu na on-line cloud Office 365

Cloudové služby umožňují zákazníkům snížit investice do nákupu a provozování IT infrastruktury. Cloud jako komplexní služba “pronájmu” IT infrastruktury Vám umožní flexibilně řešit IT, případně omezit investice do IT jen na platbu za cloud.

Cloud
Cloud

Hybridní cloud je jedním z často využívaných řešení cloudu. Část infrastruktury zákazník přemístí do cloudu a další část infrastruktury si nechá u sebe ve  své serverovně. Rozloží tím rizika výpadku, omezení datových toků, případně sníží investice do nového HW.

Hosting Vašich serverů a datových uložišť můžeme zajistit v různých datových centrech a v geograficky rozdílných lokalitách. Od úplně nejednoduššího umístění virtuálního serveru, až po fyzické umístění plných vybavených racků. V závislosti na lokalitě a nárocích na dostupnost a zabezpečení pro Vás připravíme vhodnou nabídku hostingu na míru.

Cloud
Scenario s.r.o.