Financování IT - operativní leasing

Společnost Scenario představuje novinku na poli námi poskytovaných služeb – operativní leasing IT technologií. Společně s lídry v oblasti s CSI leasing přinášíme všechny výhody financování do IT technologií. Benefity začínají u finančních výhod, přes značnou flexibilitu, až po operativnost. Vše se přizpůsobí Vaší strategii tím, že můžete prodloužit dobu financování, provést upgrade stávající technologie nebo sjednotit více leasingových smluv do jedné.Tato flexibilita je klíčová pro rychlé reakce na změny v podnikovém prostředí a umožňuje optimalizaci vašich finančních toků.

Při financování IT prostřednictvím operativního pronájmu, bude Vaše IT vždy přizpůsobeno aktuálnímu technologickému prostředí, potřebám a hrozbám.

Operativní pronájem Vám umožňuje vždy učinit nejlepší rozhodnutí ve správný čas, abyste zajistili svůj budoucí růst, dostupnost IT služeb a zamezit hrozbám kybernetických útoků.

Patříte mezi společnosti, jejichž obrat se pohybuje v desítkách milionů korun a více? Potřebujete obnovit IT technologie nebo investovat do nových IT technologií?

Pokud ano, tak níže najdete hned několik důvodů, proč se 8 z 10 organizací rozhodne pro pronájem nebo financování vybavení:

 

Kontrolujte svůj IT rozpočet

Získejte přístup ke všem potřebným IT technologiím již dnes, a rozložte finanční náklady na IT na celou dobu pronájmu. Pokud se něco ve Vašem IT prostředí změní a budete chtít upravit svůj rozpočet, tak je vždy možné operativní pronájem přehodnotit, revidovat a restrukturalizovat tak, aby vyhovoval Vašim aktuálním potřebám.

Calculator (1)
Piggy-Bank (1)

Investujte své peníze správně

Operativní pronájem, který se ihned odepisuje, uvolní Vaše cash flow a úvěrové linky pro Váš hlavní business. Mnoho organizací raději investuje tyto peníze do projektů generujících příjmy (výroba, logistika, nákup materiálu) nebo je rezervuje pro neočekávané události.

Můžete změnit svůj názor

Je těžké předpovědět, kdy bude uvedena další generace IT technologií, které budete potřebovat. S operativním pronájem nejste nikdy vydáni na milost a nemilost časovým osám výrobců. Jste flexibilní a proto je operativní pronájem IT dokonalé řešení pro pořízení IT technologií.

Flexibility (1)
Calendar (1)

Řízení cyklu obnovy IT

Je jednoduché odložit obměnu IT technologií, když nemáte připravený plán. Prodlužování fungování IT za hranici životnosti není efektivní. Řádná obnova technologií IT je s operativním pronájmem velmi snadná. Vždy víte, kdy budete mít upgrade, protože máte harmonogram obměny ve svém v kalendáři.

Zjednodušte proces likvidaci IT technologií

Likvidace IT technologie může být časově náročná činnost, která Vám přidává starosti. Když si pronajmete zařízení, jednoduše zařízení po skončení pronájmu pošlete zpět leasingové společnosti. Ta provede vrácení zařízení zpracuje tak, aby provedla odstranění dat a následně zařízení prodala nebo rozebrala a recyklovala, čímž ochrání Vás i životní prostředí

Recycle (1)
Company (1)

Spolehněte se na svůj tým

Tým Vaší společnosti poskytující operativní pronájem by měl doplňovat Vaše vlastní nákupní, finanční a IT týmy – zadávat objednávky, spravovat platby dodavatelům a výrobcům, pracovat v rámci Všeho rozpočtu a zajišťovat správnou likviditu.

Zvyšte svou likviditu

Při správné realizaci stojí operativní pronájem méně než vlastnictví IT technologií. Kvalitní společnost poskytující operativní pronájem IT investuje do vašeho zařízení zůstatkovou hodnotu. To znamená, že zaplatíte méně, než jsou náklady na původní vybavení, což se rovná skutečným úsporám.

Increase (1)
Communication (1)

Konzultujte s odborníky

Analytici technologického výzkumu IDC (celosvětová orgnaizace) říkají, že operativní pronájem poskytuje vysokou úroveň automatizace, flexibility a jednoduchost. To zákazníkům poskytuje skutečně kvalitní plán správy IT aktiv a snižuje celkové náklady na vlastnictví IT technologií.

Scenario s.r.o.