Služby

Záruční a pozáruční servis umožní Vašemu IT prostředí být v té nejlepší možné kondici. Zajistíme pro Vás ty nejlepší servisní podmínky, servisní techniky, nebo ty nejlepší inženýry supportu k řešení záručního a pozáručního servisu Vašeho IT. 

Služby
Služby

Instalace, ať již fyzického HW nebo SW je i v dnešní době kvalifikovaná činnost. Nabízíme Vám služby instalace IT  pro ty případy, kdy potřebujete kvalifikovaného odborníka, máte málo času nebo příliš jiných úkolů. Ať už se jedná o instalaci HW nebo instalaci SW, provedeme instalaci odborně a efektivně dle stanoveného harmonogramu. 

Support poskytujeme na dodávané produkty a služby. Některé úrovně – levely supportu řešíme sami s vlastními odborníky, jiné  řešíme s techniky supportu výrobců nebo distributorů.  Vždy se na nás můžete s důvěrou obrátit, náš support Vás příjemně překvapí. 

Služby
Služby

Správa IT je rutinou každého IT oddělení. Pokud na to ovšem nemáte dost času, můžete se obrátit na nás. Pomůžeme Vám spravovat Vaše IT v oblasti správy koncových stanic, dohledu a správy serverů a sítí. Management IT lze z velké části provádět vzdáleně, a díky tomu ušetříte svůj čas i peníze.

Projekty jsou v dnešní době překotného rozvoje IT často využívaným pojmem. Pomůžeme Vám řídit projekty, vybrat správnou platformu pro řízení projektů, proškolit projektové manažery nebo zaměstnance účastnící se projektů. Zpracujeme Vám také projektovou dokumentaci nebo Vám dodáme projektové manažery. 

Služby
Služby

E-learning Vám umožní rychle a efektivně proškolit vybranou skupinu osob a ověřit úroveň dosažených znalostí a dovedností. Zajistíme pro Vás provozování e-learningového prostředí, pomůžeme s vytvořením kurzů, zpracujeme kurzy, případně je pro Vás vytvoříme na míru. Součástí e-learningu jsou testy s následným osvědčením o úspěšném vykonání testu. 

Dotace pro oblast IT je jedním z hlavních způsobů udržení konkurenceschopnosti. Evropské fondy pravidelně vypisují dotace pro IT jak pro podniky, tak i pro státní správu a samosprávu. Naši odborníci Vám pomohou připravit studii proveditelnosti, která je většinou nezbytným podkladem pro získání dotace.

Služby
Scenario s.r.o.