Informační systémy

Informační systémy jsou podporou pro řízení každé firmy nebo instituce. S kvalitním informačním systémem rychleji dosáhnete vyšší efektivity, lepšího rozvoje a vyšší kvality. Naše partnerství s hlavními výrobci informačních systémů nám umožňuje Vám nabídnout to správné řešení právě pro Vás.

Informační systémy
Informační systémy

Docházkové systémy postavené na moderních a spolehlivých technologiích jsou součástí každé moderní firmy jakékoliv velikosti.
Naše docházkové systémy umožňují využití klasických karet nebo čipů, dále také biometriky, jako je otisk prstů nebo skener duhovky, případně jiných technologií. Společně s mobilní aplikací a detekcí GPS pozice jsou docházkové systémy připravené pro využití i v těch nejdůležitějších případech nasazení.

Hlasovací systémy využívá každé moderní město nejen pro elektronickou evidenci hlasování zastupitelů. SW řešení hlasovacích systémů umožňují zrychlit a zjednodušit přípravu materiálu pro radu a zastupitelstvo města, a také generovat úkoly z jednání. Námi nabízené hlasovací systém lze mít v mobilním provedení, pevně instalované nebo jen jako SW platformu na PC, notebooky, tablety nebo mobily.
Informační systémy
Informační systémy
Elektronické úřední desky EUD a kiosky slouží k zajištění informovanosti obyvatel v místech, které jsou pro obyvatele dobře přístupné. Návštěvníkům měst, kulturních památek, sportovních a kulturních míst zprostředkuje správné informace informační kiosek. Mezi předpoklady pro dobré využití patří odolnost proti vandalismu, proti teplotním výkyvům a vysoký jas. Informační obrazovky a kiosky mohou být využity i ve firmách ke zprostředkování informací.

IP telefonní ústředny a videokonference z naší nabídky nahrazují klasické ústředny, které využívají již existující počítačové sítě pro telefonování. Digitalizace přináší vyšší kvalitu spojení, větší propustnost a snížení nákladů na hovory. IP telefony umožňují i videokonference, a tím zcela jiný rozměr komunikace. Videokonference Vám i Vašim zákazníkům šetří čas a náklady.

Informační systémy
Informační systémy

Kamerové systémy postavené na IP technologiích mají nesčetné možnosti využití. Dohledové kamery mohou být prevencí kriminality, záznamy z kamer mohou být použity k identifikaci osob či vozidel a tento obrazový materiál může být využit také jako důkaz. Moderní kamerové systémy mohou být využity i jako součást marketingu pro analýzu nákupního chování.

SW pro žádosti o dotace umožňuje občanům a organizacím žádat o kulturní, sociální a sportovní dotace z rozpočtu měst a obcí elektronicky. Současně na straně zpracovatelů zjednodušuje zpracování žádostí, jejich vyhodnocování a evidenci a archivaci. Celé řešení přispívá transparentnosti v přidělování dotací.

Informační systémy
Informační systémy

Cestovní příkaz umožňuje občanům a organizacím žádat o kulturní, sociální a sportovní dotace z rozpočtu měst a obcí elektronicky. Současně na straně zpracovatelů zjednodušuje zpracování žádostí, jejich vyhodnocování a evidenci a archivaci. Celé řešení přispívá transparentnosti v přidělování dotací.

Scenario s.r.o.