Wondershare

Wondershare je firma zaměřující se nejen na vývoj kreativních aplikací pro tvorbu, stříhání a editaci videí a fotek, ale nabízejí i software pro obnovu dat, tvorbu grafů a diagramů a pro práci s PDF dokumenty. Tento software vyvíjejí pro desktopy, ale i mobilní telefony (Android i iOS).

Firma byla založena roku 2003 zakladatelem a ředitelem společnosti Tobbe Wuem v Šen-čenu v Číně. Od té doby se Wondershare rozrostl o dalších pět poboček:

marketing a design– Vancouver v Kanadě
vývoj– Peking v Číně
marketing– Tokio v Japonsku
customer service– Čchang-ša v Číně
administrat. tým– Chengguan v Číně
Wondershare
Wondershare

Řeč zakladatele:

Náš příběh začal
s jednoduchým nápadem.

Tobee Wu, zakladatel a CEO
Wondershare Technology Inc.

“Náš příběh začal jednoduchou myšlenkou: Sdílení úžasných životních okamžiků jediným kliknutím. Tyto myšlenky ve mně vyvolaly vášeň – vytvářet lepší řešení pro životní výzvy a události. Tak se zrodil Wondershare.”
Vývoj vědy a techniky po staletí nenávratně změnil lidský život. A v posledních desetiletích posunul technologický průmysl tuto transformaci do nových výšin.
Nová globální architektura má své jádro v cloud computingu. Součástí je pokročilý technický rozvoj a vysokorychlostní internet. Tyto pokroky představují významné příležitosti a výzvy pro lidstvo. Změnily způsob, jakým komunikujeme a bavíme se. A dříve nebo později se celý svět vrátí do „éry vesnic“.
A posláním Wondershare je být průkopníkem těchto změn pro další generace. S filozofií dětského úžasu ve všem, co děláme, jsme hluboce spojeni s tisíci lety čínské kultury – abychom vytvořili skutečnou harmonii s pilným týmem, který nám pomůže se tam dostat.
Vůle stát se předním světovým poskytovatelem softwaru s globální vizí je jen výchozím bodem. Odtud víme, že můžeme a budeme dosahovat stále více.
Epické cesty začínají jediným krokem. Jako zakladatel Wondershare jsem měl tu čest zažehnout tuto inspiraci. Nyní, když nás sleduje celý svět, je čas předat pochodeň inovací. A věřím, že duch Wondershare zažehne revoluci v globálním průmyslu.

Wondershare

Tobee Wu

Zakladatel a CEO společnosti Wondershare Technology

Wondershare Filmora

Wondershare

intuitivní editor videí pro každého
Filmora zjednodušuje pokročilé funkce, aby vám ušetřila čas a námahu.

Wondershare PDFelement

Wondershare

Převezměte kontrolu nad svými dokumenty pomocí tohoto výkonného editoru PDF. Wondershare PDFelement, all-in-one PDF editor, který vám umožní snadno spravovat soubory PDF na počítači, mobilu a webu – bez ohledu na to, kde se nacházíte.

Wondershare Dr.Fone

Wondershare

Bez námahy obnovujte, přenášejte a spravujte data telefonu.
Zálohujte si nejen historii chatu WhatsApp, WeChat, LINE, Kik, Viber a příloh. Přenášejte zprávy WhatsApp mezi iOS a iOS, Android a Android a iOS a Android.

Wondershare Recoverit

Wondershare

Rychle obnovte cenné dokumenty, e-maily a další soubory
Wondershare Recoverit, kterému důvěřují miliardy uživatelů, dokáže zcela obnovit vaše smazané a ztracené soubory, videa, fotografie, zvuk, e-maily atd. během jakékoli katastrofy!

Scenario s.r.o.