it-market.cz| Informační technologie| Kyberbezpečnost

Květnový průvodce pro IT profesionály - Záruky Dell, HPE, správný výběr UPS, RAID kalkulačka a bezplatný helpdesk!

Kdo má nejlepší záruky? DELL, HPE a LENOVO


Objevte detailní popis jednotlivých záruk, který vám přináší jasnost ohledně pojmů jako SLA (Service Level Agreement), NBD (Next Business Day) a co vlastně těchto služeb obdržíte. Nechte se vést přehledným srovnáním různých úrovní záruk, abyste měli jasno při výběru služby, která zajistí plynulý chod vašeho IT. Přijměte doporučení ohledně délky trvání záruk a jejich úrovně, abyste měli jistotu, že vaše investice do IT je optimálně zabezpečena.
 

Jak správně vybrat záložní zdroj UPS


Kterých 9 problémů vám pomůže UPS vyřešit? Jací výrobci jsou na českém trhu? Jak zjistit výdrž UPS, tedy tzv. autonomii? To vše naleznete v našem průvodci pro správný výběr UPS!

RAID “kalkulačka” a vše co potřebujete vědět o typech RAIDu.Využijte naši jednoduchou klikací „kalkulačku“, která Vám najednou spočítá tzv. raw kapacity pro všechny dostupné typy RAIDu. Stačí zadat jen počet disků. Zároveň je pro Vás nachystán i přehled všech RAIDů, včetně RAID 5EE.

Bezplatný helpdesk s Asset managementem, CMDB
Objevte bezplatný helpdesk GLPI, který s radostí doporučujeme našim zákazníkům a pravidelně ho implementujeme. Přednosti GLPI jsou úchvatné - nejenom nízké provozní náklady, ale také jeho komplexnost. S množstvím modulů, včetně Asset Managementu, CMDB a integrace s Active Directory, je GLPI nezastupitelným nástrojem pro vaši efektivitu!

Pokračování webináře o Veeam již tuto středu!

Kompletní informace najdete na našem webu it.scenario.cz

Kontaktujte nás pro individuální konzultace
Martina Koláčková
produktový manažer IT
tel: +420 602 328 970
[email protected]
Aneta Šlesariková
obchodní referent IT
tel: +420 702 034 045
[email protected]
Facebook
Instagram
Twitter
Instagram
Website
© 2023 | Scenario s.r.o. Pohraniční 1435/86 703 00 Ostrava | Czech Republic
Chcete změnit způsob přijímání těchto e-mailů?
odhlaste odběr.
Scenario s.r.o.