Pronájem výpočetní techniky

Vám na míru.

Výpočetní technika pro volební komise nemusí stát statisíce

Zajišťujeme pronájem výpočetní techniky, notebooků, počítačůa tiskáren pro Prezidentské,Parlamentní,Krajské I Obecní volby

Pronajmeme Vám zařízení podle Vašich potřeb. Zařízení Vám bude dopraveno na místo konání akce a zpětně odvezeno. V případě zájmu zajistíme i samotnou instalaci. Po dobu pronájmu jsou Vám k dispozici naši technici

Pronájem výpočetní techniky k volbám

Previous
Next
Previous
Next

U těchto zápůjček pečlivě vybíráme zboží, které je k pronájmu nejvhodnější. Pokud i přesto nastane během doby pronájmu jakýkoliv problém, ihned problémový kus měníme za jiný. 

Při pronájmu výpočetní techniky na volby půjčujeme zdarma rezervní kusy navíc. Pokud tedy se zařízením nastane problém, jednoduše zaměníte kus za kus. Takto máte jistotu, že zapůjčenou techniku využijete naplno, bez odstávek.

Součástí pronajímaných zařízení je i jejich příslušenství. Notebooky dodáváme s napájecím adaptérem a kabelem, počítače s LCD monitorem, klávesnicí, myší, napájecím a datovým kabelem, tiskárny s tonerem a napájecím i datovým kabelem.

Pronajímaný HW stačí zapojit a používat. OS je předinstalován včetně ovladačů. Po ukončení pronájmu provedeme odstranění všech dat z pevných disků. Další nájemce, majitel, má k dispozici čistou instalaci.

Technika k pronájmu je skladem. Jsme připraveni toto zboží dodat na Vámi zvolené místo již následující pracovní den.

Do našich služeb je zahrnuta i telefonická podpora a doprava na Vámi určenou adresu ve stanovený termín tak, abyste měli dostatek

  • Veškerá technika plně odpovídá požadavkům zadavatele. Naším cílem je, abyste pronajatou techniku pouze zapli a nemuseli se již o nic starat.
  • Zařídíme dopravu k Vám i zpět (v ceně pronájmu).
  • Plně se přizpůsobíme individuálním potřebám každého zákazníka.
  • Vytvoříme Vám cenovou kalkulaci přímo na míru.
Scenario s.r.o.